E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

Ripsmetehnikud Tartus

Reklaamides on modellidel pidevalt pikad, kaardus ning külluslikud ripsmed, mida peaksime reklaami järgi saavutama just teatud ripsmetušši kasutades. Tegelikkus on aga hoopis muu – tihti on naised rahulolematud oma lühikeste, heledate ning sirgete ripsmetega, ihaldades üle kõige endale lopsakaid pilgupüüdjaid. Küüsi ja juukseid pikendatakse juba ammu, nüüd on juba tükk aega olnud ripsmepikenduste hiilgeaeg.

KLASSIKALISED RIPSMEPIKENDUSED

Kunstripsmed kleebitakse põhjaliku dermatoloogilise kontrolli läbinud molekulaarliimiga ükshaaval inimese enda ripsmekarvade külge. Meie ilusalongis viib ripsmete pikendamist läbi vastava koolituse saanud spetsialist, mistõttu pole karta, et kinnituskohad võiksid vale pealekandmistehnika tõttu silmi ärritada või et liim võiks sattuda silma. Kuna ühenduskoht jääb ripsmejuure lähedale, mitte silmalau peale, siis ei ole karta ka naturaalsete ripsmete rikkumist ega nende loomuliku arengutsükli häirimist. Professionaali käe all ei tekita see kuni 2 tunnine paigaldus ei valu ega ebamugavustunnet ning tulemus jääb väga loomulik! Ideaalne on käia hoolduses iga 2-3 nädala tagant. Hooldus kestab umbes 45-75 min, olenevalt ripsmete tihedusest, vahel kuni 90 minutit.

VOLÜÜMRIPSMEPIKENDUSED

Viimasel ajal on Eestis väga populaarseks saanud volüümripsmepikendused. See on täiesti uus ripsmete püsipikendamise tehnika. Tulemuseks on kohev ja tihe välimus – olemata ebamugav või raske kandjale. Volüümripsmepikendused erinevad klassikalistest ripsmepikendustest tehnika ja materjali poolest. Ühe naturaalse ripsme külge paigaldatakse kuni seitse väga peent 0.07 paksusega ripsmepikendust, millest tehakse lehvik. Volüümripsmepikenduste lehvikute puhul pole vaja karta, et need on oma ripsmetele rasked või kukuvad kiiremini ära. Meie tehnik arvestab lehviku tegemisel kliendi oma ripsmete seisukorrast ning kliendi soovidest. Volüümripsmepikendused sobivad pikaajaliseks kandmiseks ega kahjusta naturaalseid ripsmeid. Volüümtehnika abil saab luua erinevaid ripsmestiile. Igapäevaseks kandmiseks sobib kuni 5D (viiest imepeenest karvast koostatud lehvik) volüümripsmepikendused. 6-7D on mõeldud rohkem erilisteks sündmusteks ja harvem kandmiseks – fotosessioonid, pulmad jms. Ideaalne on hoolduses käia iga 3-4 nädala tagant. Hooldus kestab kuni 120min.

Ripsmepikenduste plussid

* Teie ripsmed muutuvad ideaalselt pikaks ja tihedaks
* Teil ei kulu enam igapäevaselt aega ripsmete värvimiseks, koolutamiseks ja õhtul tušši maha võtmiseks. Ka ei pea te muretsema vihma ega ujumise pärast – ripsmetel pole peal tušši, mis võiks teie ilusaid silmi rikkuda!
* Muudab loomulikud sirged ripsmed kaarjamaks
* Ripsmepikendused ei sega teie igapäevast elurütmi – nendega võib käia saunas, ujumas, duši alla (välja arvatud 24h pärast paigaldust ja hooldust)
* Ripsmepikendused kannatavad kenasti silmameiki, vaid ripsmetušš neile ei sobi.

Ripsmete hooldus

Inimesel langeb igapäevaselt välja 3-5 ripsmekarva päevas, samamoodi langevad nad ka koos ripsmepikendustega. Sellepärast ongi soovituslik ilusa ja täiusliku ripsmekaare säilimiseks käia hoolduses õige aja tagant.
Kui lasta pikendused panna nn ühekordselt, siis püsivad nad umbes 4-6 nädalat, olenevalt inimese elustiilist ja ripsmete kohtlemisest. Pikendusi aga regulaarselt hooldades võivad nad teil peal olla just nii kaua kuni ise soovite, kasvõi aastaid. Ise ei tasu mitte mingil juhul hakata pikendusi eemaldama, sest nii võite suure tõenäosusega kahjustada oma loomulikke ripsmeid!
Meeles tasuks pidada, et pikendused vajavad õrna kohtlemist, silmi hõõrudes võivad need kiiremini ära tulla. Samuti peaks naised, kelle loomulikud ripsmed on heledad, oma ripsmed enne pikendamist keemiliselt mustaks värvima, et tulemus jääks ühtlasem.

Kodune ripsmepikenduste hooldus

* Kui olete äsja ripsmepikendused paigaldanud või hoolduses käinud, siis soovitame teil vältida vee sattumist silma ja ripsmetele 24 tundi.
* Kuna ripsmed on nüüd pikad ja kaardus, siis pole soovitatav ripsmetušši ega koolutajat enam kasutada.
* Õlibaasil valmistatud meigieemaldajad ripsmepikenduste puhul ei sobi, sest õli lahustab liimi ja need kukuvad rutem ära.
* Dušši all viibides pole soovitatav lasta shampooniveel voolata läbi ripsmete.
* Soovitame silmade ilusana hoidmiseks teha kaks korda päevas – hommikul ja õhtul – ripsmetele ja silmaümbruse nahale korralikke puhastamis-ja niisutamisprotseduure. Esiteks loobuge seebist ning kasutage pesemiseks sooja vett. Seejärel niisutage silmalauge kreemiga. Õhtuti enne magama minekut eemaldage kindlasti silmadelt meik ning kandke ööseks silmalaugudele peale veebaasil vitamiinidega balsamit või kreemi.
* Muretse endale kvaliteetne ripsmekamm. Ripsmeid kammida ainult kuivalt.
* Ripsmepikendusi tuleb pesta iga 1-2 päeva tagant!

Broneeri aeg
või uuri hinnakirja.

 

Küsi ripsmetehnikutelt:

    Nimi (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Teade    Broneeri aeg