E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

Lash Lift ehk ripsmete püsikoolutamine

Lash Lift on hooldus, mille käigus ripsmed koolutatakse keemiliselt silikoonide abil ja kliendi soovi korral värvitakse ka keemiliselt. Kuna koolutamisvedelik pleegitab ripmsekarva, siis efekt jääb suurem kui lasta ripsmed keemiliselt värvida. Lash Lift on ideaalne teenus neile, kes arvavad, et ripsmepikendused on ‘’liig’’.

Kuna enamikel meist on sirged ripsmed, siis kindlasti on paljud mõelnud ka ripsmete koolutamisele. Variante on erinevaid, aga nendest kõige tõhusam ja pikemaajalisem on Lash Lift. Sellega saab ära hoida igapäevase koolutamise. Tulemus püsib 6-8 nädalat ja teenust tohib teha iga kaheksa nädala tagant.

Lash Lift’iga ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse õrnalt ja valutult selle peale.

Pärast püsikoolutamist tuleb hoiduda 24h ripsmete märjaks saamisest ja kuumast õhust. Esimesed 48h tuleb hoiduda ka ripsmete katsumisest, kuna koolutuse kuju võib sellel ajal veel muutuda. Samuti tuleb hoiduda ka seerumitest ja ripsmetuššist vähemalt 24h.

Lash Lift sobib ka tundlikele silmadega inimestele, kuna kemikaalidel puudub kokkupuude nahaga. Kõik vahendid on testitud ega põhjusta reeglina allergiat. Lash Lift ei kahjusta ka enda ripsmeid, kui tehnik peab kinni protseduurireeglitest ja mõjuaegadest.

Kui soovite Lash Lift’i teha ennem ripsmepikenduste paigaldamist, siis kahe protseduuri vahe peab olema vähemalt 48h. Soovituslikult on parem kui vaheks jääb 3 päeva.

Hooldus võtab aega umbes 60-75 min. Meie tehnik kasutab silikoone suuruses S-L.

Lash Lift hooldust teostab meie salongis ripsmetehnik Grete-Ann ja kosmeetik Triinu. 

Broneeri aeg