E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

Massöör Tartus

 

massazitubaTööl läks kehvasti, palju on teha, aga aega napib; sõpru pole ammu näinud; pidevast arvuti taga istumisest on tagumik ja turi kanged, aga trenni minekuks pole jõudu; õues on ka liiga vähe valgust ning temperatuurid on mõnusaks äraolemiseks liiga madalad. Peaks vist massaaži minema.

Massaaž on ideaalne viis, kuidas lasta oma kehal ja meelel puhata, lõõgastuda, oma lihaseid premeerida ning vaimu turgutada. Tunnike massaaži annab energiat, uut hingamist, elujõudu ja teotahet, samuti aitab vaevuste ja probleemide korral.

Meie professionaalne ja heade kätega massöör Juta aitab teid, andes endast kõik, et tunneksite end tema juures hästi, puhanud ja lõõgastununa.

Ilulaekas on võimalik valida alljärgnevate massaažide vahel:

  • Klassikaline massaaž
  • Reiki
  • Tui na

Kõiki pakutavaid teenuseid uuri hinnakirjast.

Klassikaline massaaž

Klassikalist massaaži kutsutakse ka Rootsi massaažiks. See erinevate liigutuste ja võtete kompleks on kõige levinum massaažiliik, olles ideaalseks stressileevendajaks ja pingemaandajaks. Klassikaline massaaž baseerub anatoomilistel teadmistel ja teaduslikult põhjendatud toimemehhanismidel ning seda tehakse üldiselt tervele kehale. Vastavalt kliendi soovile võib massöör keskenduda aga ka vaid problemaatilistele piirkondadele. Massaaž viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual või alternatiivina matil. Kestvus on vastavalt kliendi soovile ja vajadusele 30-90 minutit.

Selle massaaži tulemusena paranevad vere-ja lümfiringe, kiireneb ainevahetus, immuunsüsteem tugevneb, organism puhastub jääkainetest, vähenevad stress, unehäired, pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu.

Pärast seanssi

Kuna massaaž paneb vere käima ja organismi aktiivsemalt tööle, siis soovitame pärast seanssi juua rohkem vedelikku (näiteks vett või teed), et soodustada jääkainete organismist väljutamist. Siiski tuleks hoiduda alkoholi joomisest. Pärast massaaži trenni tegemine on suuresti individuaalne: ühelt poolt on lihased pingevabamad ja trenni või muu füüsilise tegevuse tulemuslikkus võib olla efektiivsem, teisalt võib paremini sobida ka puhkus, et ravist maksimaalset kasu saada. Järgida tuleks sisetunnet.

Vastunäidustused: me ei soovita seda massaaži, kui teil on pahaloomulised kasvajad,  rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, traumad, põletikulised haigused, hüübimishäired, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused, psühhiaatrilised probleemid, langetõbi, allergia massaažiõlidele ja –kreemidele.

Spordimassaaž

Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele, olles sageli üks treeningsüsteemi osadest. Spordimassaaži eesmärk on täiustada sportlase füüsist, viia lihaste ja liigeste funktsionaalsust optimaalsele tasemele ning tõsta sportlikku töövõimet, samuti valmistada sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks. Spordimassaaži hea omadus on ka see, et see kiirendab taastumisprotsesse ja aitab võidelda lihasväsimusega.

Spordimassaaž pole alati ühesugune. Vastupidi – selle massaaži puhul arvestatakse konkreetse sportlase spordiala spetsiifikat ja tema organismi iseärasust.

Vastunäidustused: me ei soovita teile seda massaaži, kui teil on kasvaja, neeru-või maksapuudulikkus, suur verevalum, kilpnäärme-või nakkushaigus, närvipõletik, lahtine haav või värske armkude, kõrge vererõhk, äge trauma, luumurd, rebend, põrutus või osteoporoos.

Meemassaaž

Meemassaaž on iidne massaažiliik, mida on juba ammustel aegadel tehtud nii Aasias kui Venemaal. Mesi on tuntud kui efektiivne naha noorendaja ja pehmendaja, koos massaažiga mõjub mesi kehale verevarustuse parandaja, lihaspingete maandaja ning jääkainete väljutajana. Massaaž stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd, mesi kleepainena seob mürke ja aitab organismist eemaldada “saastunud” energiat, puhastades energiakanalid. Meemassaaž aitab vähendada kaalu, võidelda tselluliidiga, puhastada nahapoore ja toniseerida ning trimmida vananevat ja lõtvuvat nahka.

Meemassaažis kaetakse kliendi keha meega ja hakatakse kätega manipulatsioone tehes jääkaineid väljutama. Mesi on nakkeaineks. Protseduuri lõppjärgus laseb mesi ennast keha küljest lahti. Seejärel asetatakse peale märg kuum käterätt ja eemaldatakse ülejäänud meejäägid. Kuum omakorda rahustab ja leevendab massaažist tekkinud valulikkuse.

Esimene meemassaaži seanss olla valulik sõltuvalt inimese valutundlikkusest, kuid see on ainult hea, sest niiviisi jõuame jälile keha probleemsetele kohtadele. Massaaži käigus võib õrnematesse ja probleemsematesse piirkondadesse tekkida väikeseid sinikaid, mis kaovad mõne päeva jooksul. Valulikkus peaks vähenema iga järgmise seansiga. Soovitame pärast massaaži tarbida rohkelt vett ning mitte kohe duši alla minna – naha sisse jääv mesi mõjub veel mõnda aega pärast massaaži.

Protseduur kestab vastavalt kliendi soovile, aga mitte rohkem kui 60 minutit ning rohkem kui kord nädalas me seda ei soovita.

Vastunäidustused: mee allergia, pahaloomuline kasvaja, mädanikud, suhkru-, naha- või südamehaigus, põletikulised veenilaiendid, madal valulävi, kõrge vererõhk, rasedus, ägedad põletikud.

Reiki

Reiki on üks iidseim inimkonnale teadaolev loomuliku tervendamise meetod, millel on organismile ja meelele laiem tervendav mõju. Reiki on spetsiifiline energia, mis aitab inimese omaenda tervendamissüsteemil täie võimsusega töötada, tervendades inimest nii vaimselt, füüsiliselt kui ka emotsionaalselt.

Reiki läte asub Tiibetis ning reikist on juttu ka India iidsetes 2500-aasta vanustes sanskritikeelsetes kirjutistes. Jaapani munk dr Mikao Usui taasavastas selle 19.sajandil. Dr Usui järgi nime saanud loomulik tervendamise süsteem on edasi levinud reiki meistrite kaudu ning seda kasutatakse tänapäeval kogu maailmas.

Reiki eraldab keha energeetilised blokeeringud, taastab energia kulgemise kehas, suurendab elujõudu, tervendab, harmoniseerib ja rahustab meeli. Reiki kanaliseerimine laseb kehal energiat tõmmata sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse ja nii saab selle tervendamismeetodi abil ravida nii terviseprobleeme kui ka emotsionaalseid ja psühholoogilisi pingeid.

Vastunäidustused: naha-ja südamehaigused, ägedad nakkushaigused, külmavärinad, verejooksud, rasked psühhosomaatilised seisundid.

Tui na

Tui na on Hiina traditsiooniline holistiline ravimeetod, mida on praktiseeritud juba üle 2000 aasta. See sisaldab massaaži, akupunktuuri manuaalteraapiat ja valu leevendamise manipulatsiooni. Tui na eesmärk on taastada keha energiatasakaal ehk yin ja yang, millest lähtuvad keha, hinge ja vaimu tervis ning heaolu.

Tui na on pehme punktmassaaž, kus bioaktiivseid punkte mõjutatakse piki meridiaanide kulgu silituse (tui) või näpistuse (na) võtetega. Massaaž võib toimuda nii otsekontaktis nahaga kui ka läbi riiete. Massaaži käigus kasutatakse mitmeid erinevaid liigutusi – silitusi, patsutusi, vajutusi, rullimist.

Massaaž mõjub hästi kroonilisest stressist tulenevate seede-, hingamisteede- ja reproduktiivorganite häiretele, samuti lõõgastuvad lihased, paraneb vereringe ja organismist viiakse välja jääkained. Hiinas on tui na kasutusel väga palju, eriti neuroloogia, traumatoloogia, günekoloogia, pediaatria, oftalmoloogia patsientide ravimisel.

Vastunäidustused: Luumurd või liigese luksatsioon, lahtised haavad, nahahaigused, hemofiilia, menstruatsioon ja rasedus (tugevad manipulatsioonid alakõhul ja alaseljal ei ole soovitavad), psühhiaatrilised probleemid, akuutsed siseorganite haigused.

Küsi massöörilt:

    Nimi (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Teade



    Broneeri aeg

     

    Otsid kingitust?
    Vaata meie salongi kinkekaarti! kinkekaart