E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

 

PROTSEDUURIDE KIRJELDUSED

Kosmeetik Karoline hooldused. Broneeri aeg siin

 

KLASSIKALINE NÄOHOOLDUS  (vajadusel mehaanilise puhastusega ja/või massaažiga)

 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, koorimine, vajadusel pooride avamine auru ja/või spetsiaalse maskiga ning pooride mehaaniline puhastamine poorilusika abil, soovi korral lõõgastav massaaž, nahatüübile vastav mask, seerum, näo- ja silmakreem.
  Soovi korral saab hooldusesse kaasata ka dekoltee piirkonna.

Tulemuseks on klaar jume ning säravam ja puhtam nahk.

 

NOORUKI NÄOHOOLDUS

 • Peamiselt mõeldud noorele, kelle mureks on läikima kippuv näonahk, ummistunud poorid  ja põletikulised vistrikud.
 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, koorimine, pooride avamine auru ja/või spetsiaalse poore avava ja rasu pehmendava maskiga, mehaaniline puhastus, rahustav mask; näokreem. 

Tulemuseks on puhtad poorid, puhas ja klaar nahk.

 

EBAPUHTA/AKNELISE NAHA HOOLDUS

 • Kasutatakse probleemsele nahale suunatud tooted.
 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, koorimine, pooride avamine auru ja/või spetsiaalse poore avava ja rasu pehmendava maskiga, mehaaniline puhastus, rahustav mask; näo- ja silmakreem. 

Tulemuseks on puhtad poorid, puhas ja klaar nahk.

 

SELJAHOOLDUS KOOS MEHAANILISE PUHASTUSEGA

 • Protseduuri käik: selja pinnapuhastus, koorimine, pooride avamine auru ja/või spetsiaalse poore avava ja rasu pehmendava maskiga, mehaaniline puhastus, rahustav mask; probleemsele nahale mõeldud kreem.

Tulemuseks on puhas ja komedoonide vaba selg.

 

HAPPEHOOLDUS

 • Happehoolduses kasutatakse dermatseutilisi puuviljahappeid.

 Hooldus sobib peamiselt ebapuhtale ja suurepoorilise nahale; vananemisilmingute (kortsud, niiskuse kadu, kollageeni tootlikkuse langemine) korral; aknearmide ja hüperpigmentatsiooni (pigmendilaigud) parandamiseks. Protseduuri järgselt saavad kõik toimeained nahka palju paremini imenduda, stabiliseerub rasu tootmine, tekib vähem ebapuhtuseid ja põletikulisi vistrikke, toimub silmnähtav aknearmide paranemine, pigmendilaigud muutuvad heledamaks/kaovad täielikult, paraneb naha elastsus ja struktuur ning tugevneb selle kaitsebarjäär.

 • Protseduuri käik: pinnapuhastus; nahka happekoorimiseks ettevalmistav spetsiaalne toonik; vastavalt nahale sellele sobiva intensiivsusega hape, mis jääb nahale mõjuma kaheks kuni kümneks minutiks; neutralisaator; hüaluroonhappe seerum; mask; silma- ja näokreem.

 

TEEMANTLIHVIMINE

 • Teemantlihvmine on naha sarvkihi lihvimine looduslike teemantteradega. Protseduuri käigus eemaldatakse koos vaakummasaažiga nahalt surnud naharakud ilma nahka ennast kuidagi kahjustamata. Teemantlihvimine aitab kaasa naharakkude uuenemisele ja kollageeni tootmisele ning hoolduse järgselt on nahk tuntavalt pehmem, siledam ja vastuvõtlikum kõigile toimeainetele. Sobib väga hästi tuhmile ja väsinud nahale, pigementatsiooni probleemide, aknearmide ja kortsude korral (vähendab kortsusügavust), suurepoorilise ja ebapuhta naha seisukorra parandamiseks.
 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, ensüümkoorijaga naha koorimine, teemantlihvimine, hüaluroonhappe seerum, mask, silma- ja näokreem.

 

COLDPLASMA

 • Coldplasma on asendamatu abiline võitluses suurepoorilise, aknelise ja ebapuhta, kuperroosse, põletikulise või vananemisilmingutega naha korral. See hävitab 99,9% bakteritest, viirustest ja seentest; silub peeneid joonekesi ja kortse; parandab vereringet, mis aitab omakorda kaasa vitamiinide, mineraal- ja toitainete transpordile; aitab tugevdada veresoonte seinu; soodustab haavade paranemist; leevendab ka nt herpest ja küüne- ning seeninfektsioone.

Hooldus stimuleerib rakkude juurdekasvu ja kiirendab kollageeni sünteesi; annab nahale kiire turgutuse rikastades nahka hapnikuga ja stimuleerides vereringet; avab naha niiskuskanalid suurendades seeläbi toimeainete imendumist nahka.

 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, koorimine, vajadusel mehaaniline puhastus, coldplasma, hüaluroonhape/aktiivaine ampullid, mask, silma- ja näokreem.

 

SÄRAANDEV C-VITAMIINI HOOLDUS

 • Sobib kõigile nahatüüpidele, millel esineb pigmentatsioonihäireid ja/või nahk on tuhm ning vajaks kiiret turgutust. Hoolduses kasutavates toodetes sisalduvad C-vitamiin ja lipoaminohape koos vesiroosi ekstraktiga parandavad naha tooni ning vähendavad päikese, põletikuliste seisundite ja akne poolt põhjustatud pigmentatsioonihäireid.

Tulemuseks on ebaühtlase nahatooni helendumine ja pigmentatsioonihäirete vähenemine, ühtlasem nahatoon ja värskem ilme.

 • Protseduuri käik: pinnapuhastus, kooriv hapetega geel, neutraliseeriv vaht, vajadusel pooride mehaaniline puhastus, c-vitamiini kontsentraat, mask, silma- ja näokreem.