E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

AINHOA näohooldused

AINHOA on professionaalne kosmeetikasari, mis on loodud 1996 a. Hispaania firma COSMETICA CABINAS poolt, kus tegutseb nooruslik ja tulemuste saavutamisele pühendunud meeskond.
AINHOA tooted on kõrgelt hinnatud oma INNOVATIIVSUSE, efektiivsuse ja kvaliteedi poolest. Tunnustatud mitmete erinevate AUHINDADEGA, kasutusel parimates hotellides ja SPAdes ning tuntud luksusliku HILTONI hotelliketi brändina. Toodete ökoloogilisusele annab garantii ECOCERT sertifitseerimismärk.
AINHOA toodete kvaliteedi hoidmiseks kasutab ettevõte oma toodetes looduslikke komponente ja eksklusiivset valikut kõrgelt konsentreeritud toimeainetest, mis võimaldavad tagada kosmeetikaturule tõhusad kosmeetikatooted igat tüüpi naha hooldamiseks.

HOOLDUSED

AINHOA BIO looduskosmeetika tooted ei sisalda parabeene (säilitusaineid), sulfaate, ega ka kunstlikke lõhna- ja värvaineid, mis võiksid tekitada allergiaid ning tänu sellele sobivad need tooted ka tundlikule ja ärritunud nahale. Tänu meetodile, mida on nende toodete valmistamisel kasutatud, saab nahk toidetud, kaitstud ja niisutatud. Kõige olulisem on aga pikaajaline mõju naha raku struktuurile, aidates valmistada uusi kollageenikiude, mis aitavad hoida meie naha nooruslikuna. AINHOA BIO tootesari on tunnustatud ECOSERT sertifikaadiga, mis garaneerib tarbijale, et tootmisprotsessis on järgitud kõiki standardeid, mis on seotud loodussõbraliku tootmise ja austusega elukeskkonda ja selle säilimisse.

  • Ainhoa lifting mask– pinguldab, kosutab, niisutab, aitab aeglustada naha vananemise protsessi
  • Ainhoa Vitamin C mask– niisutab, kaitseb nahka, aitab tasakaalsutada pigmentatsiooni probleeme

Ainhoa LUXE vananemisvastane ja elustav näohooldus

Luxe hoolduses kasutatakse tooteid, mis on rikastatud kaaviari ekstraktiga. Kaaviari hinnatakse tema toitvate ja taastavate omaduste poolest, mis aitavad stimuleerida ja uuendada rakkude struktuuri. Kaaviari ekstrakt annab vajalikke toitaineid, et säilitada naha funktsioone ja elujõudu. Parandab ja tugevdab naha tekstuuri ja tooni ning aitab noorendada välimust (silub pindmisi kortsukesi). Sobib vananevale, küpsele ja elutule nahale, mis vajab taastamist.

Ainhoa AQUASENSE niisutav näohooldus

Aquasense tooteliin on välja töötatud selleks, et võidelda dehüdratsiooni vastu, aidata tasakaalustada naha sarvkihti ja pakkudes nahale täielikku niisutatust. Meie nahka mõjutavad nii sisemised tegurid nagu vananemine ja toitumine kui ka välised keskkonnategurid nagu külm, päike ja tuul, mille tulemusena kannatab nahk veepuuduse käes. Dehüdreeritud nahk on kergesti ärrituv, kaotanud oma elastsuse ja sära ning on ketendav.

Ainhoa PURITY puhastav näohooldus

Purity tooteliin on spetsialiseerunud professionaalseks hoolitsuseks rasuse ja aknelise naha eest. See puhastab ja reguleerib rasueritust, hoides naha niiskustaset. Nahk muutub puhatamaks ja matimaks ning on ebapuhtuste vaba.

Ainhoa EXIGENCE näohooldus (erihooldus, vanusele 40+)

Revolutsiooniline noorendav ilustrateegia, mis on selgelt suunatud probleemile: toimida maksimaalse täpsusega kortsudele, ka kõige sügavamatele, parandades kortse ja taastades nooruslikkuse nahas.

Sügavad kortsud ja miimilised jooned omavad erinevaid iseloome ja vajadusi. Miimilised jooned on näo korduvate igapäevaste emotsioonide ja liigutuste tulemus. Mööduvad aastad ja välised agressorid soodustavad muutusi naha ja raku struktuuris, põhjustades kortsude süvenemist ja väljakujunemist.

AINHOA esitleb EXIGENCE kui lahendust, kui spetsialisti kortsude vastases hoolduses, mis rahuldab erivajadused kõige nõudlikumal nahal:

*Taastab-täidab kortsud, lühendab kortsu sügavust ja pikkust
*Uuendab-ehitab ja loob loomuliku naha kohevuse
*Kaitseb-pakub kaitset vabade radikaalide ja väliste adressorite vastu

Broneeri aeg kosmeetik Triinu juurde