E-R 10-19
L, P eelneval kokkuleppel

58 40 20 40
Tartus Raatuse Ärikeskuses

Koolitused

Kui soovid, et Sinu e-posti  jõuaksid uued sooduspakkumised, info koolituste kohta ja tähtsamad teadaanded, siis liitu meie uudiskirjaga. Kirjutame mitte rohkem kui kord kuus.

Sooduspakkumised, koolitused ja tähtsamad teadaanded

Kirjutame tavaliselt mitte rohkem kui kord kuus.

Koolitused, õpitoad ja üritused ettetellimisel

Järgnevalt on sul võimalik valida endale meelepärane koolitus või õpituba. Anna meile märku, kui soovid mõnda üritust tellida. Pakume võimalust, et tuleme üritust läbi viima ka väljaspool salongi – selleks peaks koolituse ruumid ning grupi täituvuse tagama tellija.

Patsikoolitus

”Üks suurimaid ja püsivamaid trende on viimasel ajal olnud patsipunumine. See on eelkõige inimestele, kes tahavad käia ajaga kaasas, kuid samas teha midagi mugavat ning lihtsat juustega, et need ka kaunid välja näeksid.”

Kestvus: 4 akadeemilist tundi

KoolitajadMeelika Eensoo ja Piibe Pohlak

Koolituse sisu: sisaldab kümne patsi punumist (prantsuse pats, viljapea, peavõru, hollandi pats, süda, neljaga punumine, kosk, tuka pats, paelaga punumine, pärg). Koolitusel osalenud saavad tänukirja. Harjutamiseks vajaliku kliendi võtab õpilane ise kaasa. Vajalikud tooted ning tarvikud (sabaga kamm ja kurenäpid) on kohapeal kasutamiseks.

Koolituse maksumus: 15€/osaleja

Õpilasi grupis: min. 6 inimest

Vaata juba toimunud koolituste pilte.

Soengukoolitus

”Õpi 5 kiiret ja stiilset viisi, kuidas pikkadest või poolpikkadest juustest luua kaunid peosoengud. Koolitus sisaldab viie peosoengu loomist.”

 

Koolitaja: Liisi Tullus

Koolituse sisu: iga osaleja võtab kaasa sobiva juuksepikkusega kaaslase, kelle peal harjutada. Vajaminevad tooted ja tarvikud on kohapeal kasutamiseks. Koolitusel osalenud saavad tänukirja.

Koolituse maksumus: 15€/osaleja

Õpilasi grupis: min. 6 inimest

Vaata juba toimunud koolituste pilte.

* * * * *

Hubane tüdrukute õhtu

”Tule veeda üks rahustav õhtu oma sõbrannadega meie ilusalongis, kus võite unustada argipäevamured. Mõnus muusika, tassike teed ning keegi, kes Su eest hoolitseb ning poputab on miski, mida võid endale lubada.”

 

Pakume teile: 

  • kiirmaniküüri
  • näohooldust
  • lihtsaid juuksepunutisi

Hind: erikokkuleppel, sõltub teenuste valikust

Algusaeg: al. 19:00

Seltskonna suurus: max 8 inimest

Tüdrukute õhtu väljas

”Kas oled mõelnud, et tahaks peole minna, kuid ei ole jaksu sättimiseks? Kogu sõbrannad kokku ning tulge nautige glamuurset poputamist.”

 

Pakume teile: 

  • peomeiki
  • kiirmaniküüri
  • soengut
  • pudel šampust

Hind: erikokkuleppel, sõltub teenuste valikust

Algusaeg: al. 19:00

Seltskonna suurus: max 6 inimest

* * * * *

Tõelise printsessi sünnipäev

”Ei tea, mida lapse sünnipäeval teha? Pakume mitmeid tegevusi kas salongis või kohale tulles: tegeleme lastega, viime läbi mänge, teeme soenguid, maniküüri ning räägime ilu teemadel. Täpsemad ideed ja tingimused kokkuleppel.”

Sobib lastele alates 6. eluaastast.

Hind: erikokkuleppel, sõltub teenuste valikust

 


Kui soovid mõnda ülaltoodud üritustest tellida, siis anna meile teada. Tellimise korral tuleb grupi täituvus tagada tellijal. Üritusi on võimalik läbi viia nii salongis, kui ka mujal.

Milline üritus Sind huvitab?

Nimi

E-mail